KONST / Litografier / Färglitografi 11482133

nr 1148 2133

Ulf Gripenholm

(f. 1943), Sverige

Färglitografi, Signerad och numrerad 110/210, motivet: 32x35

Ulf Gripenholm, svensk målare och tecknare född 1943.

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 4 december 2017
kl 19:20:41

3/12 20:33:33 1      Vinnande bud

Ulf Gripenholm

Läs mer om Ulf Gripenholm